Nowoczesne technologie to nasza pasja. Oferujemy wieloletnie doświadczenie i pełen zestaw kompetencji, aby przekształcić Waszą wizję w niezawodny produkt.

Systemy dedykowane

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów dla biznesu - projektowanych, implementowanych i wdrażanych zgodnie z unikalnymi wymaganiami i potrzebami klienta. Nasze rozwiązania wytwarzane są przez doświadczony zespół w oparciu o sprawdzone wzorce projektowe i technologiczne, dzięki czemu Klienci zyskują elastyczny system, otwarty na rozwój funkcjonalności, wzrost liczby użytkowników oraz integrację z rozwiązaniami zewnętrznych dostawców.

Realizacja

Nasi architekci i projektanci dobierają optymalne technologie i narzędzia w kontekście wymagań i przeznaczena aplikacji. Mając na uwadze czynnik czasu i obniżenie kosztów Klienta, wykorzystujemy również zalety rozwiązań i narzędzi typu Open Source. Analitycy, poza określeniem podstawowych wymagań, proponują rozwiązania optymalizujące ergonomię i efektywność działania aplikacji. Podczas każdego etapu wytwórczego przeprowadzamy szereg testów, by zapewnić niezawodność przekazywanych produktów. Wszelkie istotne decyzje projektowe podejmujemy razem z Klientem, a w trakcie projektu iteracyjnie prezentujemy zestawy gotowych funkcjonalności. Wiemy, że wspólnie realizowane produkty najlepiej spełniają oczekiwania Klienta.

Cechy naszych produktów

Niski koszt wdrożenia i utrzymania, wysoka skalowalność i wydajność, możliwość realizacji zadań i procesów biznesowych w dowolnym momencie, a przede wszystkim wysoki poziom jakości, to główne cechy wytwarzanych przez nas aplikacji. Nasze rozwiązania są w pełni responsywne (zoptymalizowane do różnych rozdzielczości) i dostosowane do urządzeń mobilnych. Niezależnie czy realizujemy moduły złożonego systemu dla administracji publicznej czy nowatorski startup, najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta.

SLA dedykowane potrzebom Twojej organizacji. Zaufaj 10-letniemu doświadczeniu w utrzymaniu i rozwoju systemów informatycznych dla administracji publicznej.

W ramach usługi z zakresu utrzymania i rozwoju dużych systemów IT, zapewniamy utrzymanie gotowych rozwiązań wytworzonych przez nas jak i firmy trzecie w oparciu o dedykowaną umowę SLA. Specjalizujemy się w II i III linii wsparcia. Wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań głównie dla administracji publicznej, pozwala nam na zapewnienie Klientom wysokiej jakości oferowanych usług w obszarach krytycznych biznesowo.
W zakresie usług utrzymania systemów oferujemy usługi:
 • usuwania wad
 • rozbudowy i modyfikacji utrzymywanych systemów wynikających z potrzeb klienta lub zmian w prawie
 • administracji systemami i zarządzania konfiguracją
 • testowania aplikacji
 • konsultacji realizowanych przez wyspecjalizowanch ekspertów
Przekazując nam utrzymanie systemu nasi Klienci zyskują gwarancję jakości oraz czasu naprawy (SLA). Utrzymanie realizowane jest przez stabilny zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin IT, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wypracowanych i skutecznych metodyk. Wszelkie zmiany w systemach naszych Klientów wprowadzane są w sposób kontrolowany i bezpieczny. Naszym nadrzędnym celem jest realizacja oczekiwań Klienta poprzez zapewnienie efektywnego obniżenia kosztów utrzymania systemu oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej z doświadczania oraz kompetencji naszych specjalistów.

Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania mobilne. Zminimalizuj koszty, rozszerz ofertę i pozyskaj nowych Klientów.

Tworzymy dedykowane aplikacje biznesowe, edukacyjne i rozrywkowe na tablety oraz smartfony. Realizujemy oprogramowanie według projektów Klientów lub proponujemy autorskie rozwiązania zgodne z rzeczywistymi potrzebami biznesowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w integracji rozwiązań IT, jesteśmy specjalistami od mobilnych rozszerzeń istniejących usług IT. Zależy nam na długofalowej współpracy z Klientem, w związku z tym oferujemy kreatywne rozwiązania, precyzyjne wykonanie i wsparcie powdrożeniowe.

Realizacja

Zespół projektantów doradzi optymalne technologie oraz sposób dystrybucji. Analitycy zaproponują ergonomiczne rozwiązania funkcjonalne, graficy nowoczesną szatę graficzną. Na życzenie Klienta przeprowadzimy wewnętrzne szkolenia pozwalające efektywnie wykorzystywać możliwości dostarczonych aplikacji. Kładziemy duży nacisk na testy i użyteczność, dzięki czemu dostarczamy produkty wysokiej jakości z czytelnym, wygodnym i atrakcyjnym graficznie interfejsem.

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie tworzenia oprogramowania. Postaw na sprawdzone kompetencje.

Nasza oferta obejmuje konkretne i sprawdzone umiejętności specjalistów takich jak architekci, projektanci, programiści oraz testerzy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencję, eksplorujemy najnowsze technologie, aby w profesjonalny sposób sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży IT nabyte podczas realizacji projektów dla sektora administracji publicznej i dużych organizacji. Dopasowujemy skalę współpracy do potrzeb Klientów. Oferujemy zarówno czasowe wzmocnienie zespołu projektowego jak i zapewnienie kompleksowej obsługi realizacji systemu czy modułu oprogramowania. Outsourcing naszych specjalistów to dostęp do pierwszoligowych kompetencji, dotrzymane terminy oraz niezawodność oprogramowania.

Team Leasing

Potrzebujesz sprawdzonego zespołu projektowego?

Oferujemy zespoły projektowe wraz z dedykowanym team leaderem odpowiedzialnym za komunikację, terminy i jakość dostarczanych usług. Zapewniamy możliwość dostosowania wielkości zespołu w trakcie trwania projektu oraz odpowiednią strukturę, tak by zadania były realizowane zgodnie z kompetencjami i poziomem wiedzy poszczególnych jego członków. Przeprowadzamy szereg testów jakościowych by przekazywać niezawodne produkty. Naszą przewagą jest to, że oferujemy zespoły doświadczonych i zgranych specjalistów pracujących z sobą już przy realizacji wielu projektów, co gwarantuje efektywne i terminowe wykonanie zadań. Przenieś odpowiedzialność za realizacje projektu na Puretech.

Body Leasing

Chcesz wzmocnić swój zespół o doświadczonych specjalistów?

Ta forma współpracy zapewnia elastyczność, brak formalności ale przede wszystkim oszczędność czasu bo projekt jest realizowany przez doświadczonych profesjonalistów. Dopasowujemy kompetencje i poziom wiedzy specjalistów adekwatnie do zadań projektowych, dzięki czemu nasi Klienci płacą dokładnie za to czego potrzebują. Monitorujemy pracę naszych ekspertów i w razie potrzeby wspieramy wiedzą całego zespołu. Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, wnosimy do projektu wysokie kompetencje technologiczne i jakość.

Właściwi ludzie – właściwe rozwiązania. Zbuduj system korzystając z doświadczenia zdobytego przy największych polskich projektach.

W ramach usług projektowania architektury systemów informatycznych zapewniamy szerokie kompetencje naszych specjalistów obejmujące systemy:
 • nowe lub rozbudowywane (integracja)
 • wielowarstwowe i rozproszone
 • oparte na usługach (SOA)
 • procesowe (BPM)
 • w chmurze
 • mobilne
Projektujemy takie aspekty systemów jak stos technologiczny, bezpieczeństwo, ciągłość działania, przyszłe kierunki rozwoju (opracowujemy rozwiązania otwarte na przyszłą integrację) uwzględniając koszty wytworzenia systemu jak i jego późniejszej eksploatacji produkcyjnej. Dokumentacje wytwarzamy zgodnie ze standardami notacji UML, BMM, BPMN (z uwzględnieniem przepływów danych i innych zależności pomiędzy aplikacjami). Wykorzystujemy sprawdzone wzorce architektoniczne i technologiczne, zapewniające elastyczne i skalowalne rozwiązania dostosowane do wielkości i potrzeb organizacji Klienta.
Nasi eksperci tworzyli rdzeń zespołów architektonicznych projektujących systemy dla sektora publicznego m.in. takie jak ZSZIK, OFSA (ARiMR), czy CEPIK (MSWiA), mają za sobą setki przepracowanych godzin podczas integracji systemów a do tego są pasjonatami najnowszych technologii. Potrzebujesz niezawodnego systemu - skorzystaj z naszego doświadczenia przy projektowaniu swojego rozwiązania.

Jakość jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Oferujemy wiedzę, doświadczenie i narzędzia aby zapewnić niezawodność Twoich produktów.

Dysponujemy zespołem posiadającym specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie w dziedzinie przeprowadzania testów systemów informatycznych.
Świadczymy usługi w zakresie:
 • automatyzacji testów (testy regresji, integracyjne, wydajności, obciążenia, bezpieczeństwa zautomatyzowane poprzez narzędzia Selenium, jMeter, Microsoft UI Tests, itp.)
 • wsparcia Klienta podczas testów akceptacyjnych - UAT (przygotowanie planów testów, procedur odbiorowych i raportowania usterek czy koordynacja wdrożeń poprawek)
 • manualnych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania (testy funkcjonalne zgodności z wymaganiami i dobrymi praktykami, testy integracyjne oraz testy niefunkcjonalne obejmujące takie zagadnienia jak bezpieczeństwo, użyteczność, kompatybilność)
Proces testowania obejmuje szereg aktywności takich jak zdefiniowanie zakresu testów, wyznaczenie kryteriów akceptacji, określenie danych i ścieżek testowych, przygotowanie środowisk testowych a następnie walidację systemu i wykrycie defektów z wykorzystaniem odpowiednich metod i narzędzi. Po każdym przeprowadzonym audycie dostarczamy raport z wykazem usterek w podziale na obszary funkcjonalne oraz listą zaleceń optymalizujących system. Proces kończy się walidacją wdrożonych poprawek. Nasze usługi znacząco skracają czas wprowadzania produktu na rynek oraz minimalują ryzyko wystąpnienia blokujących defektów. Postaw na niezawodność produktów IT.