Niezawodne rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Specjalizujemy się w dostarczaniu "szytych na miarę" rozwiązań w technologii Java. Projektowanie systemów rozpoczynamy od wnikliwej analizy procesów biznesowych zachodzących w firmie Klienta, badamy potrzeby i wymagania oraz określamy korzyści jakie będą czerpać odbiorcy systemu. Pracujemy w iteracjach, w każdym etapie przekazując zestaw działających funkcjonalności spełniających wymagania Klienta. Dzięki takiemu podejściu Klient na bieżąco ma możliwość obserwowania postępu prac, zgłaszania uwag oraz ustalania piorytetów kolejnych zadań. Wspólnie realizowane produkty są idealnie dobrane do potrzeb, efektywne w działaniu i proste w obsłudze. Wieloletnie doświadczenie, znajomość szerokiej gamy technologii, nowatorskie rozwiązania oraz skuteczność. Tworzymy rozwiązania przynoszące zyski.

"Zespół Puretech wykazał się dużym zaangażowaniem i przez cały czas trwania projektu pozostawał otwarty na nasze sugestie i uwagi. Na szczególną uwagę zasługuje otwarte i elastyczne podejście pracowników Puretech do zmieniających się w trakcie projektu wymagań dotyczących przygotowywanego produktu. Rekomendujemy firmę Puretech jako solidnego i godnego polecenia Partnera."

Marcin Preś IFS Project Manager IFS Industrial and Financial System Poland

Skuteczność i doświadczenie - Wasza organizacja również może skorzystać z wiedzy naszych specjalistów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla jednostek administracji rządowej i samorządowej oraz innych instytucji publicznych. Jako podwykonawca tworzyliśmy moduły m.in. takich systemów jak IACS, ZSZIK, OFSA, PROW dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, CEPiK dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji czy systemu informatycznego dla Funduszu Ubezpieczeń Gwarancyjnych. Nasi specjaliści uczestniczyli w projektach dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Ministerstwa Sprawiedliwości czy Miasta Stołecznego Warszawa.

"Firma PURETECH terminowo i z należytą starannością opracowała model repozytorium ZUS oraz dokonałą jego instalacji na wybranej platformie."

Adam Twarowski Dyrektor ZUS Departamentu Zamówień Publicznych

"Firma PURETECH wykonała przedmiot umowy zgodnie z jej postanowieniami."

Tomasz Myśliński Dyrektor Biura Geodezji i Katastru Gedeta M. St. Warszawy

Zaufaj ekspertom – praktyka redukuje niepotrzebne koszty.

Wspólnie z Wami wybierzemy optymalny sposób realizacji projektu. Nasi konsultanci doradzą i wybiorą najlepsze na rynku technologie. Wskażemy możliwość dostosowania i integracji istniejących na rynku darmowych rozwiązań. Dzięki praktyce Agile sprawnie wydamy wersję MVP z optymalną funkcjonalnością, przy niższych kosztach, a maksimum użyteczności dla potencjalnych klientów. W przypadku trwających projektów przeprowadzimy audyt technologii , testy funkcjonalne i wydajnościowe, określimy aktualny stan produktu, wskażemy najprostszą drogę do sukcesu.

"Dobra energia, kompetentni i pełni innowacyjnych pomysłów inżynierowie, aplikacja dostarczona w terminie. Mamy różne doświadczenia z firmami programistycznymi, z PureTech współpraca układała się świetnie. Jeżeli potrzebujesz firmy która zada właściwe pytania, doradzi oraz szybko i bezbłędnie zrealizuje twój projekt to dobrze trafiłeś.”

Grzegorz Łoboda Prezes Zarządu OK-MOTO

Know-how, doświadczenie, najnowsze trendy i technologie – profesjonalne wsparcie Twojej firmy.

Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą programiści, projektanci, architekci oprogramowania, analitycy biznesowi czy specjaliści ds. jakości. Występujemy w roli odpowiedzialnego partnera umożliwiającego dostarczenie na czas zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oferujemy współpracę zarówno w formie uzupełnienia zespołu projektowego jak i zapewnieniu kompleksowej obsługi wybranej aplikacji, modułu, procesu biznesowego. Świadczymy także usługi utrzymania systemów w zakresie II i III lini wsparcia. Kompleksowa obsługa, długoletnie doświadczenie, dostęp do know - how oczekuj określonego wyniku, realizacje pozostaw w naszej gestii.

"Firma PURETECH wykonuje dla nas moduły portalu pracowniczego rozszerzające funkcje systemu ERP, którego jesteśmy producentem i dostawcą. Rozwiązanie jest wdrażane m.in. na uczelniach, w instytucjach i szpitalach oraz w firmach prywatnych. Codziennie korzystają z niego tysiące pracowników. Jestem zadowolony z efektów naszej współpracy. PureTech to solidny dostawca dysponujący specjalistami z wysokimi kwalifikacjami."